آمریکا امپراتوری اقتصادی خود را به چین تحویل می‌دهد

کارشناسان شبکه خبری راشاتودی سقوط شدید دلار آمریکا را پیش بینی و تأکید کردند که این کشور امپراتوری اقتصادی خود را در جهان از دست خواهد داد و به چین تحویل می دهد.

به گزارش سیما بورس، مکس کایزر و استیسی هربرت، کارشناسان شبکه خبری راشاتودی در برنامه تلویزیونی خود ترازنامه بانک مرکزی آمریکا را “پوشکی برای زباله های سمی” ناشی از کلاهبرداری شرکت های تابعه این بانک نام بردند و بر تعویض فوری “این پوشک” تأکید کردند.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

مکس کایزر گفت: این بدین معنی است که آمریکا باتوم (قدرت اقتصادی) را به چین که در قرن ۲۱ سلطه خواهد داشت، تحویل می دهد.

به گفته این تحلیلگر، تمام پول های بدون پشتوانه، از جمله دلار آمریکا، سقوط خواهند کرد، اما از همه این پول ها، یوان چین کمترین سقوط را خواهد داشت.

وی افزود: قدرت خرید طبقه متوسط ​​در چین افزایش می یابد تا با قیمت تمام شده کالا همگام شود و همچنین “با تحقق این انتقال به چین” دستمزدها در این کشور نیز افزایش می یابد.

کایزر در ادامه تأکید کرد: در عین حال، قدرت خرید در ایالات متحده “به طرز چشمگیری” کاهش می یابد، قیمت ها به شدت افزایش یافته، ناآرامی های اجتماعی صورت می گیرد.

وی همچنین گفت: اگر بانک مرکزی آمریکا در طی ۲۵ سال گذشته حتی یک بار به وارن بافت و افراد دیگر در وال استریت بسته نجات مالی نداده بود، آمریکا امپراتوری خود را از دست نمی داد و آن را به چین تحویل نمی داد.

منبع: تسنیم

درباره‌ی user one

همچنین ببینید

غول بورسی در ضرر بزرگ

شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی امروز با ۴.۶ درصد کاهش با قیمت پایانی ۲۴ هزار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *